Tarım Dergisi tarlasera
tarlasera SATIN AL
Kapat

Röportaj | Tarım ve gıdanın aktörleri

Bitkilerin de bir hikayesi var

Bitki Mitosları kitabının yazarı Deniz Gezgin, bitkilerin gizemli dünyasını mercek altına alıyor. Gezgin, mitoloji ve bitkilerin büyüleyici dünyasını tarlasera'ya anlattı.

Artık özel çözümler devri

“Artık genel çözüm yolları yerine spesifik sorunlara çözüm yolları konuşuluyor” diyen İzotar AŞ Pazarlama Direktörü Canan Yılmaz, tarlasera Eylül sayısına konuk oldu.

Türkiye’nin kapıları zararlılara açık

Kıbrıs doğumlu Prof. Dr. Errol Hassan, dünya çapında bilimsel kariyeri en yüksek Türk tarım bilimcilerinden biri. tarlasera, Hassan ile bitki korumanın bugününü konuştu.

Üretici güven arıyor

tarlasera Mayıs sayısında Agrobest Uluslararası Satış Pazarlama Müdürü Hüseyin Günerergin ile bitki koruma sektörünün sorunlarını tartıştı.

Farkı ek elementler yaratıyor

Timac Agro Genel Müdürü Emir Argün: "Bazı hammaddeleri 50 yıl boyunca kullanıyor ve her yıl sürekli dozu arttırarak daha fazla ürün bekliyoruz. Ama bu yolla topraklarımızı çoraklaştırıyoruz."

Hisarcıklıoğlu tarlasera Mart sayısında

tarlasera'nın görüştüğü TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu: "Tarımı yalnızca ülke ihtiyacını gözeterek dizayn edemeyiz. Sanayileşme birikimimiz ile gıda alanında marka çıkarmalıyız."

123
Devamını Yükle
9