Tarım Dergisi tarlasera
tarlasera SATIN AL
Kapat

tarlasera ”Okumak İçin Mola Verin! “ sloganı ile 2010 yılının Eylül ayında yayınlanmaya başladı. Özgün içeriği, farklı tasarımı ve modern baskısı ile kendi okur kitlesini yaratmayı başarabilen tarlasera Türkiye’nin gazete ve dergi bayilerinden satılan ilk ve tek tarım dergisidir.

tarlasera okuyucularına büyük iddialar değil sadece keyifle sayfalarını çevirebilecekleri, hiçbir yerde okuyamayacakları bilgilere erişebileceklerini vadediyor. Tamamen özelleştirilmiş içeriği, okumayı kolay kılan boyutu, modern çizgiler taşıyan tasarımı ve son derece kaliteli baskısı ile tarlasera, yaşananları anlamak ve okumaktan keyif almak için size yeter!

Tarımın tüm boyutlarına dair özgün içerik oluşturma amacıyla yola çıkan tarlasera.com, Şubat 2012 tarihinde yayın hayatına başladı ve dijital yayıncılıktaki başarısıyla geniş bir takipçi kitlesine ulaştı. 2016 yılına kendini baştan aşağı yenileyerek giren tarlasera.com, özgün içeriğinin yanı sıra modern ve kolay erişilebilir tasarımı ile dikkat çekiyor. Gerek tarımın profesyonelleri gerekse tarıma ilgi duyan amatörlerin tek buluşma noktası olan tarlasera’yı Okumak İçin Mola Verin!