tarlasera
tarlasera SATIN AL
Kapat

15.4.2020

tarlasera dijital versiyonu ile de yayında!

tarlasera dijital versiyonu ile de yayında!

Aylık Tarım ve Kültür Dergisi tarlasera’yı artık çevrimiçi olarak da okuyabilirsiniz.

Özgün içeriği ve modern tasarımı ile tarımın profesyonelleri ile amatörlerinin buluşma noktası olan Aylık Tarım ve Kültür Dergisi tarlasera dijital versiyonuyla da okurlarıyla buluşuyor.

On yıla yakın bir süredir okurlarına çok özel bir dergi deneyimi yaşatan tarlasera’yı artık Dergilik mobil uygulaması üzerinden çevrimiçi olarak okumak mümkün.

Dergilik’teki ilk ve tek tarımsal yayın olan tarlasera’nın Nisan sayısına yaşadığımız bu olağanüstü koşullar nedeniyle ücretsiz olarak erişebilirsiniz. tarlasera’yı online olarak okumak için Dergilik aplikasyonunu Google Play ya da App Store’dan indirdikten sonra derginize bu link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Aylık Tarım ve Kültür Dergisi tarlasera’yı basılı versiyonuyla okumak için ise Satın Al sayfamıza uğramanız yeterli. Derginizi her ay masanızda görmek ve tarlasera keyfini tüm bir yıla yaymak için ise tek yapmanız gereken Abonelik sayfamızı ziyaret etmek!

Okumak için mola verin!


Yorumlar
    Bu yazı için henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.
Yorum Yaz

Yorumunuz Gönderildi

E-Bülten

Başka yerde bulamayacağınız tarım ve kültür haberlerini düzenli olarak almak için aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi yazın ve gönder butonuna tıklayın; tarlasera e-bülten adresinize gelsin!

En Çok Okunanlar

Tanımadığınız bitkiyi telefonunuza sorun!

Tanımadığınız bitkiyi telefonunuza sorun!

Tarım arazinizde ya da doğa yürüyüşlerinde rastladığınız yabani bir bitkiyi görür görmez tanımak ister miydiniz? PlantNet isimli akıllı telefon uygulaması bu zorlu görevi yerine getirmeye aday.

TMO’dan buğday, arpa ve mısır hamleleri

TMO’dan buğday, arpa ve mısır hamleleri

Hububat fiyatlarında dünya ölçeğinde yaşanan dalgalanmalar Türkiye’yi de alarm durumuna geçirdi. TMO’nun buğday, arpa ve mısır kararları piyasada istikrarı amaçlıyor.

Meyve bahçesinde yabancı ot mücadelesi

Meyve bahçesinde yabancı ot mücadelesi

Meyve bahçelerinde kayıplara yol açan yabancı ot türleri sayılamayacak kadar çok! Ancak bu zararlılarla mücadele yöntemleri de bir o kadar çeşitli.

Meyve ağaçlarının kabusu ökse otu

Meyve ağaçlarının kabusu ökse otu

Birçok ağaç türünde yarı parazit olarak yaşam süren ökse otu, meyve üreticilerinin baş belası olabiliyor. İşte ökse otundan kurtulmanın püf noktaları.

Zeytinde yanlışlar ve doğrular

Zeytinde yanlışlar ve doğrular

Özenli bir bitki koruma ve gübreleme zeytinde sonucu tamamen değiştiriyor. tarlasera zeytinde sık yapılan hataları uzmanlara sordu.