tarlasera
tarlasera SATIN AL
Kapat

15.4.2020

tarlasera dijital versiyonu ile de yayında!

tarlasera dijital versiyonu ile de yayında!

Aylık Tarım ve Kültür Dergisi tarlasera’yı artık çevrimiçi olarak da okuyabilirsiniz.

Özgün içeriği ve modern tasarımı ile tarımın profesyonelleri ile amatörlerinin buluşma noktası olan Aylık Tarım ve Kültür Dergisi tarlasera dijital versiyonuyla da okurlarıyla buluşuyor.

On yıla yakın bir süredir okurlarına çok özel bir dergi deneyimi yaşatan tarlasera’yı artık Dergilik mobil uygulaması üzerinden çevrimiçi olarak okumak mümkün.

Dergilik’teki ilk ve tek tarımsal yayın olan tarlasera’nın Nisan sayısına yaşadığımız bu olağanüstü koşullar nedeniyle ücretsiz olarak erişebilirsiniz. tarlasera’yı online olarak okumak için Dergilik aplikasyonunu Google Play ya da App Store’dan indirdikten sonra derginize bu link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Aylık Tarım ve Kültür Dergisi tarlasera’yı basılı versiyonuyla okumak için ise Satın Al sayfamıza uğramanız yeterli. Derginizi her ay masanızda görmek ve tarlasera keyfini tüm bir yıla yaymak için ise tek yapmanız gereken Abonelik sayfamızı ziyaret etmek!

Okumak için mola verin!


Yorumlar
    Bu yazı için henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.
Yorum Yaz

Yorumunuz Gönderildi

E-Bülten

Başka yerde bulamayacağınız tarım ve kültür haberlerini düzenli olarak almak için aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi yazın ve gönder butonuna tıklayın; tarlasera e-bülten adresinize gelsin!

En Çok Okunanlar

Tarımda yeni ufukları su mercimeği açacak

Tarımda yeni ufukları su mercimeği açacak

Bitki bilimi insanlığı yakın geleceğe hazırlamak için daha sürdürülebilir gıdalar geliştirmenin peşinde. Araştırmacıların bu açıdan rol model olarak önerdikleri bitki ise hem tanıdık hem yepyeni bir isim!

Bu koyu rengin bir anlamı var!

Bu koyu rengin bir anlamı var!

Antioksidan özelikleriyle bilim insanlarının dikkatini çeken aronya, siyaha çalan kopkoyu mor rengini de bu yönüne borçlu. Meyve kısa bir süre önce adapte olduğu Türkiye topraklarında da üretimini hızla arttırıyor.

Kadınlar tarımda da duvarları yıkıyor

Kadınlar tarımda da duvarları yıkıyor

Hindistan’da özelleştirme ve desteklerin kaldırılmasını öngören yeni tarım yasasına karşı eylemlerde beşinci aya girildi. Tarımsal üretim ve işgücünde önemli paya sahip kadınların mücadeleye verdiği katkı ise büyük anlam taşıyor.

Sel sularına direnen domatesler geliyor

Sel sularına direnen domatesler geliyor

İklim değişikliğine paralel olarak sıklaşan sel afetlerinin etkilerine karşı dirençli domates çeşitleri geliştirmek için Mersin'de çalışma başlatıldı.

Doğaya karşı kazanmak kaybetmek demek!

Doğaya karşı kazanmak kaybetmek demek!

Üst üste yaşanan afetlerin Türkiye tarımındaki etkisini inceleyen tarlasera'ya bu ay Dijital Tarım ekinin yeni sayısı da eşlik ediyor.