tarlasera
tarlasera SATIN AL
Kapat

26.11.2012 16:40:20

İzotar logosunu yeniledi

Bitki besleme sektöründe 13 yıldır faaliyet gösteren İzotar, yeni yıla yeni logosu ile girmeye hazırlanıyor.

İzotar yeni logosunda alışılan sıcaklık, hizmet, kalite ve güveni korumak için eski çizgilerinden ödün vemiyor. İzotar, 13 yıldan sonra değiştirdiği yeni logosu ile geleceğe bakışını küçük ama 3 önemli farklılıkla ifade etmeyi tercih etti. Logo renginin koyulaşması bitki besleme alanında kazanılan her gün derinleşen bilgi birikimi ve baskınlaşan tecrübeyi, “a” harfi içinde yer alan yaprağın eski logodakinin tersine yukarıya bakıyor olması geleceği düşünen ve geleceği çizen bir firma olduğunu, eski logoda küçük “r” harfi ile biten yazının büyük “R” harfi ile bitmesi ise kalitede orijinallik ve firmadaki büyümeyi simgeliyor.

İlk bakışta eski logo ile arasında büyük farklılıklar görünmeyen yeni logo, farklılıkları detaylarında saklıyor. Bu farklılıklarla firmanın gelecek vizyonu hakkında ipuçları veriliyor. Yeni logosunda İzotar, müşterilerince alışılan kalite ve hizmeti, detaycı çalışmaları ve gelecek vizyonu ile yarınlara güvenle taşıyacağının altını çiziyor.


Yorumlar
    Bu yazı için henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.
Yorum Yaz

Yorumunuz Gönderildi

E-Bülten

Başka yerde bulamayacağınız tarım ve kültür haberlerini düzenli olarak almak için aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi yazın ve gönder butonuna tıklayın; tarlasera e-bülten adresinize gelsin!

En Çok Okunanlar

Tanımadığınız bitkiyi telefonunuza sorun!

Tanımadığınız bitkiyi telefonunuza sorun!

Tarım arazinizde ya da doğa yürüyüşlerinde rastladığınız yabani bir bitkiyi görür görmez tanımak ister miydiniz? PlantNet isimli akıllı telefon uygulaması bu zorlu görevi yerine getirmeye aday.

TMO’dan buğday, arpa ve mısır hamleleri

TMO’dan buğday, arpa ve mısır hamleleri

Hububat fiyatlarında dünya ölçeğinde yaşanan dalgalanmalar Türkiye’yi de alarm durumuna geçirdi. TMO’nun buğday, arpa ve mısır kararları piyasada istikrarı amaçlıyor.

Meyve bahçesinde yabancı ot mücadelesi

Meyve bahçesinde yabancı ot mücadelesi

Meyve bahçelerinde kayıplara yol açan yabancı ot türleri sayılamayacak kadar çok! Ancak bu zararlılarla mücadele yöntemleri de bir o kadar çeşitli.

Meyve ağaçlarının kabusu ökse otu

Meyve ağaçlarının kabusu ökse otu

Birçok ağaç türünde yarı parazit olarak yaşam süren ökse otu, meyve üreticilerinin baş belası olabiliyor. İşte ökse otundan kurtulmanın püf noktaları.

Zeytinde yanlışlar ve doğrular

Zeytinde yanlışlar ve doğrular

Özenli bir bitki koruma ve gübreleme zeytinde sonucu tamamen değiştiriyor. tarlasera zeytinde sık yapılan hataları uzmanlara sordu.