tarlasera
tarlasera SATIN AL
Kapat

11.7.2019

TMO yeni personellerini arıyor

TMO yeni personellerini arıyor

Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) 35’i ziraat mühendisi, 55’i de teknisyen olmak üzere toplam 231 yeni personel alacak.

Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) farklı birim ve bölgelerde görev yapacak 231 yeni personel alımı yapacağını duyurdu. Ziraat mühendisi, memur ve teknisyenlik başta olmak üzere farklı pozisyonlar için başvuru süreci ise 18 Temmuz günü doluyor.

ÖSYM tarafından yapılacak yerleştirmeler kapsamında 92 memur, 55 teknisyen, 35 ziraat mühendisi ve 30 muhasebeci alımı yapılacak. Ayrıca 5 kimya mühendisi, 4 ekonomist, 3 sekreter, 2 kimyager, 2 itfaiyeci, 1 makine mühendisi, 1 elektrik mühendisi ve 1 mütercim kadrosu için başvurular değerlendirilecek.

Merkeze 17 personel alınacak

TMO’dan yapılan açıklamada, ataması yapılacak 231 personelin 17’si Ankara’da bulunan TMO merkezinde, 40’ı ise Afyon Alkaloidleri Fabrikası’nda görevlendirilecek. Diğer 174 personelin ise farklı taşra teşkilatlarında görev yapacağı belirtiliyor. Başvurular için belirlenen tarih aralığı ise 9-18 Temmuz olarak açıklandı.


Yorumlar
    Bu yazı için henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.
Yorum Yaz

Yorumunuz Gönderildi

E-Bülten

Başka yerde bulamayacağınız tarım ve kültür haberlerini düzenli olarak almak için aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi yazın ve gönder butonuna tıklayın; tarlasera e-bülten adresinize gelsin!

En Çok Okunanlar

Tanımadığınız bitkiyi telefonunuza sorun!

Tanımadığınız bitkiyi telefonunuza sorun!

Tarım arazinizde ya da doğa yürüyüşlerinde rastladığınız yabani bir bitkiyi görür görmez tanımak ister miydiniz? PlantNet isimli akıllı telefon uygulaması bu zorlu görevi yerine getirmeye aday.

Tarımda kadınların cesur yürüyüşü

Tarımda kadınların cesur yürüyüşü

Başta kimse inanmadı, başarılı olabileceklerini tahmin etmedi, ama Keçiborlu’nun üretici kadınları bir araya gelerek lavanta kokulu bir köy yarattı. tarlasera.com 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde bu köyün kahramanlarından biri olan Huriye Tezcan ile konuştu.

tarlasera Temmuz sayısı çıktı!

tarlasera Temmuz sayısı çıktı!

Tarımda istihdam sorununu Kapak Konusu sayfalarında masaya yatıran tarlasera bu ay da dopdolu.

Mısırda verim hırs değil akılla geliyor

Mısırda verim hırs değil akılla geliyor

Kullanım amacına, yaşadığı bölgenin iklim ve toprak şartlarına en uygun mısır tohumu hangisi? Üretici bunun cevabını doğru verirse, sezon sonu aldığı başarı da o kadar tatmin edici oluyor.

Arazilerin yeni müfettişi ile tanışın!

Arazilerin yeni müfettişi ile tanışın!

Diyarbakır-Karapınar’da tarım arazilerinin denetlenmesinde görevli personele havadan tespit yapacak drone’lar eşlik edecek.