tarlasera
tarlasera SATIN AL
Kapat

11.7.2019

TMO yeni personellerini arıyor

TMO yeni personellerini arıyor

Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) 35’i ziraat mühendisi, 55’i de teknisyen olmak üzere toplam 231 yeni personel alacak.

Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) farklı birim ve bölgelerde görev yapacak 231 yeni personel alımı yapacağını duyurdu. Ziraat mühendisi, memur ve teknisyenlik başta olmak üzere farklı pozisyonlar için başvuru süreci ise 18 Temmuz günü doluyor.

ÖSYM tarafından yapılacak yerleştirmeler kapsamında 92 memur, 55 teknisyen, 35 ziraat mühendisi ve 30 muhasebeci alımı yapılacak. Ayrıca 5 kimya mühendisi, 4 ekonomist, 3 sekreter, 2 kimyager, 2 itfaiyeci, 1 makine mühendisi, 1 elektrik mühendisi ve 1 mütercim kadrosu için başvurular değerlendirilecek.

Merkeze 17 personel alınacak

TMO’dan yapılan açıklamada, ataması yapılacak 231 personelin 17’si Ankara’da bulunan TMO merkezinde, 40’ı ise Afyon Alkaloidleri Fabrikası’nda görevlendirilecek. Diğer 174 personelin ise farklı taşra teşkilatlarında görev yapacağı belirtiliyor. Başvurular için belirlenen tarih aralığı ise 9-18 Temmuz olarak açıklandı.


Yorumlar
    Bu yazı için henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.
Yorum Yaz

Yorumunuz Gönderildi

E-Bülten

Başka yerde bulamayacağınız tarım ve kültür haberlerini düzenli olarak almak için aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi yazın ve gönder butonuna tıklayın; tarlasera e-bülten adresinize gelsin!

En Çok Okunanlar

Domates tarımı göçü tersine çevirdi

Domates tarımı göçü tersine çevirdi

Isparta'nın Deregümü köyünde 15 yıl önce başlayan domates tarımı köyün kaderini baştan aşağı değiştirdi.

Uzay yarışına ziraat mühendisleri de katılıyor

Uzay yarışına ziraat mühendisleri de katılıyor

NASA’nın desteğiyle başlatılan “Growing Beyond Earth” yarışması, uzayda bitki üretebilmeyi mümkün kılacak teknolojik inovasyonları ortaya çıkaracak.

Hilton Oteli’nin önünde tarım!

Hilton Oteli’nin önünde tarım!

1960’lı yıllarda İstanbul’da yalnızca Silivri ya da Çatalca’da değil, en kozmopolit ilçelerinde de tarımsal üretimin nefesi duyulabiliyordu. Şişli’deki meşhur Hilton Oteli’nin çevresinde bile!

Tarımda kadınların cesur yürüyüşü

Tarımda kadınların cesur yürüyüşü

Keçiborlu’nun üretici kadınları bir araya gelerek lavanta kokulu bir köy yarattı. tarlasera.com 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde bu köyün kahramanlarından biri olan Huriye Tezcan ile konuştu.

tarlasera Ekim sayısı çıktı!

tarlasera Ekim sayısı çıktı!

Kapak Konusu sayfalarında bu ay modern ıslah tekniklerini masaya yatıran tarlasera’nın Ekim sayısı okurlarıyla buluştu.