tarlasera
tarlasera SATIN AL
Kapat

5.9.2018

tarlasera.com Altın Örümcek finalinde!

tarlasera.com Altın Örümcek finalinde!

Türkiye’nin web ödülleri Altın Örümcek’te bu yıl da finale kalan tarlasera.com Portal & Haber kategorisinde büyük ödül için yarışacak.

Özgün içeriği ve modern yapısı ile tarımda dijital yayımcılığın yenilikçi yüzünü temsil eden tarlasera.com, Türkiye’nin internet dünyasının en iyilerini seçen Altın Örümcek Web Ödülleri’nde bir kez daha finalde yarışmaya hak kazandı.

Aralık 2015’te yeni yüzüyle takipçileriyle buluşan tarlasera.com, geçen süre zarfında sürekli artan okur kitlesi ile büyümeye devam etti. İçerikte özgünlüğü ve farklılığı, tasarımda ise modern ve kullanıcı dostu bir anlayışı ilke olarak benimseyen tarlasera.com tarımın profesyonelleri ile amatörlerini buluşturabilen yegane tarım sitesi olmaya devam ediyor.

Halkın Favorileri oylamasına katılın!

tarlasera.com 16’ıncısı düzenlenen ve Türkiye’nin en köklü ve saygın web ödülleri olan Altın Örümcek’te geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Portal & Haber kategorisinde finalde yarışacak. Ödüle hak kazanacak web sitelerinin yanı sıra Altın Örümcek web sitesinde bugün başlayan ve bir ay sürecek olan Halk Oylaması ile seçilecek olan Halkın Favorileri de Kasım ayındaki ödül töreninde açıklanacak.

Altın Örümcek Web Ödülleri’nde tarlasera.com’u desteklemek için bu linke tıklayıp Facebook, Twitter veya Google+ hesabınızdan giriş yapmanız ve Portal & Haber kategorisi finalistleri arasında yer alan tarlasera.com’a oyunuzu vermeniz yeterli olacak.

Yolculuğu boyunca tarlasera.com’un yanında olan okurlarımızın ve takipçilerimizin desteğini Altın Örümcek finallerinde de yanımızda görmek isteriz!


Yorumlar
    Bu yazı için henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.
Yorum Yaz

Yorumunuz Gönderildi

E-Bülten

Başka yerde bulamayacağınız tarım ve kültür haberlerini düzenli olarak almak için aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi yazın ve gönder butonuna tıklayın; tarlasera e-bülten adresinize gelsin!

En Çok Okunanlar

Tarımda yeni ufukları su mercimeği açacak

Tarımda yeni ufukları su mercimeği açacak

Bitki bilimi insanlığı yakın geleceğe hazırlamak için daha sürdürülebilir gıdalar geliştirmenin peşinde. Araştırmacıların bu açıdan rol model olarak önerdikleri bitki ise hem tanıdık hem yepyeni bir isim!

Bu koyu rengin bir anlamı var!

Bu koyu rengin bir anlamı var!

Antioksidan özelikleriyle bilim insanlarının dikkatini çeken aronya, siyaha çalan kopkoyu mor rengini de bu yönüne borçlu. Meyve kısa bir süre önce adapte olduğu Türkiye topraklarında da üretimini hızla arttırıyor.

Kadınlar tarımda da duvarları yıkıyor

Kadınlar tarımda da duvarları yıkıyor

Hindistan’da özelleştirme ve desteklerin kaldırılmasını öngören yeni tarım yasasına karşı eylemlerde beşinci aya girildi. Tarımsal üretim ve işgücünde önemli paya sahip kadınların mücadeleye verdiği katkı ise büyük anlam taşıyor.

Sel sularına direnen domatesler geliyor

Sel sularına direnen domatesler geliyor

İklim değişikliğine paralel olarak sıklaşan sel afetlerinin etkilerine karşı dirençli domates çeşitleri geliştirmek için Mersin'de çalışma başlatıldı.

Doğaya karşı kazanmak kaybetmek demek!

Doğaya karşı kazanmak kaybetmek demek!

Üst üste yaşanan afetlerin Türkiye tarımındaki etkisini inceleyen tarlasera'ya bu ay Dijital Tarım ekinin yeni sayısı da eşlik ediyor.