tarlasera
tarlasera SATIN AL
Kapat

5.9.2018

tarlasera.com Altın Örümcek finalinde!

tarlasera.com Altın Örümcek finalinde!

Türkiye’nin web ödülleri Altın Örümcek’te bu yıl da finale kalan tarlasera.com Portal & Haber kategorisinde büyük ödül için yarışacak.

Özgün içeriği ve modern yapısı ile tarımda dijital yayımcılığın yenilikçi yüzünü temsil eden tarlasera.com, Türkiye’nin internet dünyasının en iyilerini seçen Altın Örümcek Web Ödülleri’nde bir kez daha finalde yarışmaya hak kazandı.

Aralık 2015’te yeni yüzüyle takipçileriyle buluşan tarlasera.com, geçen süre zarfında sürekli artan okur kitlesi ile büyümeye devam etti. İçerikte özgünlüğü ve farklılığı, tasarımda ise modern ve kullanıcı dostu bir anlayışı ilke olarak benimseyen tarlasera.com tarımın profesyonelleri ile amatörlerini buluşturabilen yegane tarım sitesi olmaya devam ediyor.

Halkın Favorileri oylamasına katılın!

tarlasera.com 16’ıncısı düzenlenen ve Türkiye’nin en köklü ve saygın web ödülleri olan Altın Örümcek’te geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Portal & Haber kategorisinde finalde yarışacak. Ödüle hak kazanacak web sitelerinin yanı sıra Altın Örümcek web sitesinde bugün başlayan ve bir ay sürecek olan Halk Oylaması ile seçilecek olan Halkın Favorileri de Kasım ayındaki ödül töreninde açıklanacak.

Altın Örümcek Web Ödülleri’nde tarlasera.com’u desteklemek için bu linke tıklayıp Facebook, Twitter veya Google+ hesabınızdan giriş yapmanız ve Portal & Haber kategorisi finalistleri arasında yer alan tarlasera.com’a oyunuzu vermeniz yeterli olacak.

Yolculuğu boyunca tarlasera.com’un yanında olan okurlarımızın ve takipçilerimizin desteğini Altın Örümcek finallerinde de yanımızda görmek isteriz!


Yorumlar
    Bu yazı için henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.
Yorum Yaz

Yorumunuz Gönderildi

E-Bülten

Başka yerde bulamayacağınız tarım ve kültür haberlerini düzenli olarak almak için aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi yazın ve gönder butonuna tıklayın; tarlasera e-bülten adresinize gelsin!

En Çok Okunanlar

Kırmızı ıspanak geçmişi geri getirebilir mi?

Kırmızı ıspanak geçmişi geri getirebilir mi?

Bundan yaklaşık bir asır önce ıspanak adeta bir “gıda efsanesi”ydi. Öyle ki çocukların en sevdiği yiyecekler arasında dondurmadan hemen sonra geliyordu! 2006’daki E. coli salgını sonrası büyük bir düşüş yaşayan ıspanak pazarı bugünlerde yeni bir maceraya hazırlanıyor.

Limon üreticileri yollara döküldü!

Limon üreticileri yollara döküldü!

Limonda ihracat yasağına tepki gösteren üreticiler D-400 karayolunu trafiğe kapatarak sorunun acilen çözülmesini talep etti.

Kara mürvere dair efsane ve gerçekler

Kara mürvere dair efsane ve gerçekler

Koronavirüs korkusu vitamin ağırlıklı tarım ürünlerine olan ilgiyi arttırdı. Hakkında çok sayıda yanlış bilginin de dolaştığı kara mürver bunların başında geliyor.

tarlasera Mayıs sayısı çıktı!

tarlasera Mayıs sayısı çıktı!

Kapak Konusu sayfalarını Covid-19 sürecinde üreticilerin taleplerine ayıran tarlasera, Koruma&Besleme ekini de okurlarıyla buluşturuyor.

Tarımsız bir Rönesans mümkün mü?

Tarımsız bir Rönesans mümkün mü?

Sokaklarda yeniden özgürce dolaşacağımız, sevdiklerimize yeniden doya doya sarılacağımız günler mutlaka gelecek. Peki o günler geldiğinde, yüzümüzü geleceğe çevirdiğimize ne göreceğiz?