tarlasera
tarlasera SATIN AL
Kapat

8.9.2016

tarlasera ödüllü fotoğraf yarışması başlıyor!

tarlasera ödüllü fotoğraf yarışması başlıyor!

tarlasera’nın 6. yaş gününe özel olarak düzenlediği geleneksel fotoğraf yarışması başladı. tarlasera Eylül veya Ekim sayılarından biriyle çekilen fotoğrafların en güzellerini çeşitli ödüller bekliyor.

tarlasera’nın artık gelenek haline gelen fotoğraf yarışması başladı. tarlasera’nın Eylül veya Ekim sayılarından biriyle birlikte çekilen fotoğraflar için son gönderim tarihi 23 Ekim. Fotoğraf gönderimini hem tarlasera Facebook sayfasından hem de yarisma@tarlasera.com adresinden yapmak mümkün. tarlasera okurlarının oylarıyla belirlenecek en güzel fotoğraflar ve sahipleri ise 30 Ekim tarihinde açıklanacak.

En çok oyu alan ilk 3 fotoğrafın sahibi 1 yıllık tarlasera aboneliği ve yine 1 yıllık tarla.io SMS servisi ödülünün sahibi olacak. Böylece bir yıl boyunca her ay tarlasera’nın yeni sayısı hiçbir bedel ödemeden ödül sahiplerinin adresine ulaşacak. Kazananlar ayrıca tarla.io SMS servisi aboneliği sayesinde; tarlasına özel hava durumu tahminleri, hava alarmları ve uyarıları, girdi satınalım ve pazarlara erişim desteği, günlük hava durumu bilgileri, hava-sıcaklık-yağış arşivi, hastalık riski hesapları ve toprak analizi zamanı gibi uyarılardan SMS’le anında haberdar olma ayrıcalığına sahip olacak.

tarlasera fotoğraf yarışmasının şartları şöyle;

 1. Fotoğraflar tarlasera Eylül 2016 veya Ekim 2016 sayılarından biriyle çekilecek.
 2. Fotoğraf gönderimi tarlasera Facebook sayfasından özel mesaj yoluyla veya yarisma@tarlasera.com adresinden yapılabilecek.
 3. Her yarışmacı yalnızca bir fotoğrafla katılabilecek.
 4. Yarışmacılar fotoğraflarını gönderirken ad-soyad, şehir ve kendilerine ulaşılabilecek bir telefon numarası belirtecek.
 5. Fotoğraflar herhangi bir fotoğraf makinesi veya mobil cihazla çekilebilir.
 6. Yarışmacılar gönderdikleri fotoğrafları kendilerinin çektiğini taahhüt eder. Aksi bir durumdan yarışmacı sorumlu olur.
 7. Fotoğraflar 8 Eylül-23 Ekim tarihleri arasında kabul edilecek. 23 Ekim’den sonra gönderilen fotoğraflar oylamaya katılamayacak.
 8. Oylama 24-30 Ekim tarihleri arasında yapılacak.
 9. Oylama sonucunda kazanan fotoğraflar 31 Ekim tarihinde tarlasera sosyal medya hesaplarından duyurulacak.
 10. En çok oyu alan ilk 3 fotoğrafın sahibi 1 yıllık tarlasera aboneliği ve 1 yıllık tarla.io SMS servisi ödülünün sahibi olacak.
 11. Seçilen fotoğraflar Aylık Tarım ve Kültür Dergisi tarlasera’da, tarlasera.com’da ve tarlasera sosyal medya hesaplarında (Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest, YouTube) bedelsiz olarak yayınlanabilecek.

Yorumlar
  Bu yazı için henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.
Yorum Yaz

Yorumunuz Gönderildi

E-Bülten

Başka yerde bulamayacağınız tarım ve kültür haberlerini düzenli olarak almak için aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi yazın ve gönder butonuna tıklayın; tarlasera e-bülten adresinize gelsin!

En Çok Okunanlar

Tanımadığınız bitkiyi telefonunuza sorun!

Tanımadığınız bitkiyi telefonunuza sorun!

Tarım arazinizde ya da doğa yürüyüşlerinde rastladığınız yabani bir bitkiyi görür görmez tanımak ister miydiniz? PlantNet isimli akıllı telefon uygulaması bu zorlu görevi yerine getirmeye aday.

TMO’dan buğday, arpa ve mısır hamleleri

TMO’dan buğday, arpa ve mısır hamleleri

Hububat fiyatlarında dünya ölçeğinde yaşanan dalgalanmalar Türkiye’yi de alarm durumuna geçirdi. TMO’nun buğday, arpa ve mısır kararları piyasada istikrarı amaçlıyor.

Meyve bahçesinde yabancı ot mücadelesi

Meyve bahçesinde yabancı ot mücadelesi

Meyve bahçelerinde kayıplara yol açan yabancı ot türleri sayılamayacak kadar çok! Ancak bu zararlılarla mücadele yöntemleri de bir o kadar çeşitli.

Tarımda yeni ufukları su mercimeği açacak

Tarımda yeni ufukları su mercimeği açacak

Bitki bilimi insanlığı yakın geleceğe hazırlamak için daha sürdürülebilir gıdalar geliştirmenin peşinde. Araştırmacıların bu açıdan rol model olarak önerdikleri bitki ise hem tanıdık hem yepyeni bir isim!

Zeytinde yanlışlar ve doğrular

Zeytinde yanlışlar ve doğrular

Özenli bir bitki koruma ve gübreleme zeytinde sonucu tamamen değiştiriyor. tarlasera zeytinde sık yapılan hataları uzmanlara sordu.