tarlasera
tarlasera SATIN AL
Kapat

15.6.2016

tarlasera abonelik kampanyası başlıyor!

 tarlasera abonelik kampanyası başlıyor!

15-30 Haziran arasında tarlasera’ya abone olan herkes, yıllık abonelik ücreti olan 120 TL’ye 14 ay abone olma şansı yakalıyor.

tarlasera’ya abone olmak isteyenler için kaçırılmayacak abonelik kampanyası başladı. 15-30 Haziran tarihleri arasında tarlasera’ya abone olan herkes, yıllık (12 ay) abonelik ücreti olan 120 TL’ye 14 ay abone olma şansı yakalıyor. Böylece aynı fiyata 12 değil, 14 sayının sahibi oluyor. Üstelik 120 TL’ye KDV ve kargo ücreti de dahil. Yani her ay yeni sayı okurun adresine gelirken, ekstra kargo ücreti de ödemiyor.

Kampanyadan, aboneliğini yenilemek isteyen okurlar da yararlanabiliyor. tarlasera’ya abone olmak içinse tarlasera.com’un Abonelik sayfasını ziyaret etmek yeterli. Buradaki yönlendirmeleri takip ederek gerekli bilgileri girdikten sonra kredi kartı veya havale yoluyla rahatlıkla abone olunabiliyor. Bunun dışında 0216 350 23 92 numaralı telefonu arayarak da abonelik gerçekleştirilebiliyor.

15 gün boyunca devam edecek olan abonelik kampanyası; tarlasera’yla tanışmak, onu daha yakından tanımak veya bu tanışıklığı 14 ay boyunca daha devam ettirmek isteyen tüm okurları bekliyor.


Yorumlar
    Bu yazı için henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.
Yorum Yaz

Yorumunuz Gönderildi

E-Bülten

Başka yerde bulamayacağınız tarım ve kültür haberlerini düzenli olarak almak için aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi yazın ve gönder butonuna tıklayın; tarlasera e-bülten adresinize gelsin!

En Çok Okunanlar

TMO’dan buğday, arpa ve mısır hamleleri

TMO’dan buğday, arpa ve mısır hamleleri

Hububat fiyatlarında dünya ölçeğinde yaşanan dalgalanmalar Türkiye’yi de alarm durumuna geçirdi. TMO’nun buğday, arpa ve mısır kararları piyasada istikrarı amaçlıyor.

Tarımda yeni ufukları su mercimeği açacak

Tarımda yeni ufukları su mercimeği açacak

Bitki bilimi insanlığı yakın geleceğe hazırlamak için daha sürdürülebilir gıdalar geliştirmenin peşinde. Araştırmacıların bu açıdan rol model olarak önerdikleri bitki ise hem tanıdık hem yepyeni bir isim!

Tanımadığınız bitkiyi telefonunuza sorun!

Tanımadığınız bitkiyi telefonunuza sorun!

Tarım arazinizde ya da doğa yürüyüşlerinde rastladığınız yabani bir bitkiyi görür görmez tanımak ister miydiniz? PlantNet isimli akıllı telefon uygulaması bu zorlu görevi yerine getirmeye aday.

Bu koyu rengin bir anlamı var!

Bu koyu rengin bir anlamı var!

Antioksidan özelikleriyle bilim insanlarının dikkatini çeken aronya, siyaha çalan kopkoyu mor rengini de bu yönüne borçlu. Meyve kısa bir süre önce adapte olduğu Türkiye topraklarında da üretimini hızla arttırıyor.

Zeytinde yanlışlar ve doğrular

Zeytinde yanlışlar ve doğrular

Özenli bir bitki koruma ve gübreleme zeytinde sonucu tamamen değiştiriyor. tarlasera zeytinde sık yapılan hataları uzmanlara sordu.