tarlasera
tarlasera SATIN AL
Kapat

7.12.2019

İş arayan ziraat mühendislerinin dikkatine!

İş arayan ziraat mühendislerinin dikkatine!

Türkiye İş Kurumu, farklı branşlardan ziraat mühendislerine yönelik iş ilanlarını yayımladı.

Farklı bölge ve uzmanlık alanlarından ziraat mühendislerine yönelik güncel iş ilanları Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından yayımladı. Listede 17 şehirde toplam 3 farklı branştan ziraat mühendisi istihdam etmek isteyen özel kuruluşlar yer alıyor.

Ankara, İzmir, Manisa, Niğde, Adana, Bursa, Sakarya, Aydın, Denizli, Isparta, Yalova ve Karaman gibi illerden bitki koruma, zootekni ile tarımsal yayın ve danışmanlık alanında eğitim görmüş veya bu alanlarda deneyim sahibi ziraat mühendislerine yönelik iş ilanlarına İŞKUR’un web adresi üzerinden çevrimiçi başvuru yapılabiliyor.

İlanlara başvuracak ziraat mühendislerinin öncelikle İŞKUR’a kayıt yaptırmış olması gerekiyor. Yeni mezun olmuş ziraat mühendislerine yönelik ilanların da bulunduğu listenin ayrıntılarına ve başvuru sistemine buradan ulaşabilirsiniz.


Yorumlar
  • Esen kiyas

    Ben yurt disinda seracilik isiyle ograsmiyorum iyi ve tercubeli tohum Dan ve toprak ta anliyan bir ziraat mehendisiyle calismak istiyorum ucret dolgundur irtibat wahtsapp numaram 0040,723,445,691

    Mustafa güngör

    Tel.+905423283221

Yorum Yaz

Yorumunuz Gönderildi

E-Bülten

Başka yerde bulamayacağınız tarım ve kültür haberlerini düzenli olarak almak için aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi yazın ve gönder butonuna tıklayın; tarlasera e-bülten adresinize gelsin!

En Çok Okunanlar

Tanımadığınız bitkiyi telefonunuza sorun!

Tanımadığınız bitkiyi telefonunuza sorun!

Tarım arazinizde ya da doğa yürüyüşlerinde rastladığınız yabani bir bitkiyi görür görmez tanımak ister miydiniz? PlantNet isimli akıllı telefon uygulaması bu zorlu görevi yerine getirmeye aday.

TMO’dan buğday, arpa ve mısır hamleleri

TMO’dan buğday, arpa ve mısır hamleleri

Hububat fiyatlarında dünya ölçeğinde yaşanan dalgalanmalar Türkiye’yi de alarm durumuna geçirdi. TMO’nun buğday, arpa ve mısır kararları piyasada istikrarı amaçlıyor.

Meyve bahçesinde yabancı ot mücadelesi

Meyve bahçesinde yabancı ot mücadelesi

Meyve bahçelerinde kayıplara yol açan yabancı ot türleri sayılamayacak kadar çok! Ancak bu zararlılarla mücadele yöntemleri de bir o kadar çeşitli.

Zeytinde yanlışlar ve doğrular

Zeytinde yanlışlar ve doğrular

Özenli bir bitki koruma ve gübreleme zeytinde sonucu tamamen değiştiriyor. tarlasera zeytinde sık yapılan hataları uzmanlara sordu.

Tarımda yeni ufukları su mercimeği açacak

Tarımda yeni ufukları su mercimeği açacak

Bitki bilimi insanlığı yakın geleceğe hazırlamak için daha sürdürülebilir gıdalar geliştirmenin peşinde. Araştırmacıların bu açıdan rol model olarak önerdikleri bitki ise hem tanıdık hem yepyeni bir isim!