tarlasera
tarlasera SATIN AL
Kapat

7.12.2019

İş arayan ziraat mühendislerinin dikkatine!

İş arayan ziraat mühendislerinin dikkatine!

Türkiye İş Kurumu, farklı branşlardan ziraat mühendislerine yönelik iş ilanlarını yayımladı.

Farklı bölge ve uzmanlık alanlarından ziraat mühendislerine yönelik güncel iş ilanları Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından yayımladı. Listede 17 şehirde toplam 3 farklı branştan ziraat mühendisi istihdam etmek isteyen özel kuruluşlar yer alıyor.

Ankara, İzmir, Manisa, Niğde, Adana, Bursa, Sakarya, Aydın, Denizli, Isparta, Yalova ve Karaman gibi illerden bitki koruma, zootekni ile tarımsal yayın ve danışmanlık alanında eğitim görmüş veya bu alanlarda deneyim sahibi ziraat mühendislerine yönelik iş ilanlarına İŞKUR’un web adresi üzerinden çevrimiçi başvuru yapılabiliyor.

İlanlara başvuracak ziraat mühendislerinin öncelikle İŞKUR’a kayıt yaptırmış olması gerekiyor. Yeni mezun olmuş ziraat mühendislerine yönelik ilanların da bulunduğu listenin ayrıntılarına ve başvuru sistemine buradan ulaşabilirsiniz.


Yorumlar
    Bu yazı için henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.
Yorum Yaz

Yorumunuz Gönderildi

E-Bülten

Başka yerde bulamayacağınız tarım ve kültür haberlerini düzenli olarak almak için aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi yazın ve gönder butonuna tıklayın; tarlasera e-bülten adresinize gelsin!

En Çok Okunanlar

Goji berry hayatını değiştirdi

Goji berry hayatını değiştirdi

10 yıl önce tanıştığı goji berry meyvesinin yetiştiriciliğini öğrenen Ayten Çot, bugün Avrupa ülkelerine yaptığı ihracatla adından söz ettiriyor.

Soğanda ya ihracat ya iflas!

Soğanda ya ihracat ya iflas!

İhracata getirilen ön izin zorunluluğunu karşı Çorum’da toplanan soğan üreticileri tonlarca ürünün ellerinde kaldığını söylüyor.

İspanya’da zeytin üreticileri sokağa indi

İspanya’da zeytin üreticileri sokağa indi

Avrupa’yı saran üretici eylemleri bu kez de İspanya’ya sıçradı. Hükümet politikalarına tepki gösteren üreticiler, ABD’nin getirdiği vergi tarifelerinin kaldırılmasını talep ediyor.

tarlasera Şubat sayısı çıktı!

tarlasera Şubat sayısı çıktı!

Sözleşmeli üretim modelleri ve Türkiye’deki uygulamalarını masaya yatıran tarlasera'nın bu ay okurlarına üç adet de armağanı var!

Muz yaprakları yedinci kıtaya karşı!

Muz yaprakları yedinci kıtaya karşı!

Hindistan’da bir teknoloji şirketi, muz yapraklarından geliştirdiği ürünlerle plastik ve kağıt malzemelere alternatif yaratmayı başardı.