tarlasera
tarlasera SATIN AL
Kapat

26.11.2016

Growtech buluşmasına sayılı günler kaldı

Growtech buluşmasına sayılı günler kaldı!

16. Growtech Eurasia fuarına sayılı günler kala tarlasera da okuyucuları ve fuar katılımcılarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Türkiye’nin en büyük tarım fuarı olan Growtech Euraisa bu yıl 30 Kasım-3 Aralık tarihleri arasında Antalya Expo Center’da düzenleniyor. Aylık Tarım ve Kültür Dergisi tarlasera, her yıl olduğu gibi bu yıl da fuarda okuyucuları ve ziyaretçileriyle buluşacak.

16. Growtech Eurasia'da tarlasera'nın 1. Hol'de 161 no'da yer alacak standını ziyaret edecek konuklar aynı zamanda tarlasera'nın Aralık sayısıyla ilk kez buluşma fırsatı yakalayacak.

Bu yıl Growtech’te neler var?

Türkiye’nin yanı sıra küresel tarımın bileşenlerini de bir araya getirecek olan Growtech Eurasia 16. Sera, Tarım Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı’nda 700’den fazla katılımcı ve 180 bin ziyaretçinin yer alması bekleniyor. Bu yıl uzmanlık alanlarına göre Sulama ve Sera Teknolojileri, Bitki Besleme ve Koruma, Traktör ve Tarım Makineleri ve Tohumculuk olmak üzere 4 farklı bölüme ayrılacak olan fuar alanında ziyaretçiler de aradıkları stantları kolaylıkla bulabilecek.

growtech-bulusmasina-sayili-gunler-kaldi2.jpg

Growtech Eurasia Tarım İnovasyon Ödülleri’ne hak kazanan ürün ve hizmetlerin de sergileneceği fuarda aynı zamanda Akdeniz Üniversitesi işbirliği ile Tarımsal Danışmanlık, Mevcut Durum ve Çözüm Yolları başlıklı bir panel de gerçekleştirilecek.

tarlasera standı konuklarını bekliyor!

Yayın hayatına başladığı 2010 yılından bu yana Growtech Eurasia’nın daimi katılımcılarından olan tarlasera, bu yıl da özel tasarımlı modern standıyla okuyucularının yanı sıra fuar katılımcı ve ziyaretçileriyle buluşacak. 4 gün boyunca konuklarını ağırlayacak olan tarlasera standından paylaşımların yanı sıra fuar alanından özel haberler, söyleşiler ve izlenimler de tarlasera.com sayfalarında olacak.


Yorumlar
    Bu yazı için henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.
Yorum Yaz

Yorumunuz Gönderildi

E-Bülten

Başka yerde bulamayacağınız tarım ve kültür haberlerini düzenli olarak almak için aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi yazın ve gönder butonuna tıklayın; tarlasera e-bülten adresinize gelsin!

En Çok Okunanlar

Salgın günlerinin gizli kahramanı şekerpancarı

Salgın günlerinin gizli kahramanı şekerpancarı

Salgın nedeniyle kolonya tüketimi hızla artarken Türkiye’nin avantajı ise biyoetanolün hammaddesi olan şekerpancarındaki üretim.

Tesla’nın mucidinden tarım robotu

Tesla’nın mucidinden tarım robotu

“Tarım teknolojilerinde en önemli ihtiyaç dayanıklılık” diyen Tesla’nın mucitlerinden Marc Tarpening, çilek tarımını dönüştürecek bir hasat robotu teknolojisine imza atıyor.

Koronavirüs limon fiyatlarını yükseltti

Koronavirüs limon fiyatlarını yükseltti

Grip virüslerine karşı bağışıklığı güçlendiren narenciye ürünlerinin tüketimi artıyor. Artan talep limonda hal fiyatlarına da yansıdı.

tarlasera Mart sayısı çıktı!

tarlasera Mart sayısı çıktı!

Mart sayısında tarımsal sigortaların bugünü ve geleceğini masaya yatıran tarlasera’nın bu ay okurlarına bir de hediyesi var.

Muz yaprakları yedinci kıtaya karşı!

Muz yaprakları yedinci kıtaya karşı!

Hindistan’da bir teknoloji şirketi, muz yapraklarından geliştirdiği ürünlerle plastik ve kağıt malzemelere alternatif yaratmayı başardı.