tarlasera
tarlasera SATIN AL
Kapat

4.4.2017

tarlasera Nisan sayısından çocuklara özel armağan

tarlasera Nisan sayısı çocuklara özel ekiyle çıktı!

tarlasera Nisan sayısının dopdolu içeriğinin yanı sıra 23 Nisan öncesinde çocuklar için bir de armağanı var. tarlasera çocuk, çocuk okurları için tarımın sihirli dünyasını keşfetmeye çağırıyor!

Telefonunuza, bilgisayarınıza ya da tabletinize ne kadar yakınsanız, tarlasera’ya da artık o kadar yakın sayılırsınız! Okurlarımızın zaman zaman bayilerde yaşadığı sıkıntılara kulak verdik ve tarlasera’yı bulamama durumunu tamamen ortadan kaldırdık. Artık tarlasera.com'un satın alma sayfası üzerinden her yeni sayımızı satın alabileceksiniz.

Üstelik sizin gidip almanıza da gerek yok çünkü siz dergiye gitmeyeceksiniz, dergi size gelecek. tarlasera.com üzerinden gerçekleştirilebilecek bu işlem, okurlarımızla bizi daha da yakınlaştırdığı için çok mutluyuz. Üstelik çok yakında yeni sürprizlerimizle de karşınızda olacağız. Bizi takipte kalın!

Tarımda yeni adresler

İlkbaharın içimizi ısıtmaya başlayan havasını hissettiğimiz ve bereketini almaya başladığımız Nisan ayında, sizleri tarımın uzak diyarlarına götürecek bir yolculuğa çıkarmaya karar verdik. İlerleyen sayfalarda okuyacağınız Tarımda Yeni Adresler başlıklı Detay haberimizle çıkacağınız bu yolculukta; önce atmosferin dışına çıkacak, ardından hızla yeryüzüne iniş yapıp önce okyanusların üstünde, sonra da altında gezineceksiniz. Ardından ise sıcak çöllerde dolaşacak ve her bir durakta tarımsal üretimin nasıl yapıldığını, eskiden mucize olarak adlandırdığımız şeyleri teknolojinin nasıl gerçek kıldığını göreceksiniz.

tarlasera-nisan-sayisi-cocuklara-ozel-ekiyle-cikti3.jpg

Tropik meyvelerin yerelleşme öyküsü

Tarımın yepyeni adreslerini dolaştıktan sonra, dünya için eski fakat Türkiye için görece yeni olan tropikal meyvelerin yerelleşme sürecine tanık olacaksınız. Tropikal meyvelere ilgi duyan veya yetiştirmek için yeni ürün arayışında olan herkesin ilgiyle okuyacağı bir yazı olduğuna dikkat çekelim.

Patates tarımında ilkbahar bakım uygulamalarını, yeşil gübrelemeye dair merak edilen her şeyi bulabileceğiniz Nisan sayısının Röportaj konuğu ise, Syngenta Türkiye Genel Müdürü Andreea Popa. Son dönemde bu koltuğu devralan ve ilk röportajını tarlasera’ya veren Popa, bitki koruma ve tohum sektörüne dair önemli açıklamalarda bulundu. Keyifle okuyacağını umuyoruz!

tarlasera-nisan-sayisi-cocuklara-ozel-ekiyle-cikti2.jpg

tarlasera çocuk okurlarıyla buluşuyor!

Bizi son dönemde en çok heyecanlandıran şey ise, derginizin hemen yanında gördüğünüz tarlasera çocuk dergisi oldu. Artık çocuklar tarımı kendileriyle aynı dili konuşan bir dergiden öğrenme şansı yakalayacak. Bizim de kimi zaman eğlenerek kimi zaman öğrenerek ama hep büyük keyif alarak hazırladığımız tarlasera çocuk dergisiyle tanışmaya hazır olun. Çünkü onu gelecekte daha sık göreceksiniz!

Derginizi her ay masanızda görmek ve tarlasera keyfini tüm bir yıla yaymak için ise tek yapmanız gereken tarlasera'ya abone olmak! Bunun için Abonelik sayfamızı ziyaret etmeniz ve yalnızca birkaç dakika süren abonelik işlemlerini gerçekleştirmeniz yeterli.

Keyifli okumalar dileriz!


Yorumlar
    Bu yazı için henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.
Yorum Yaz

Yorumunuz Gönderildi

E-Bülten

Başka yerde bulamayacağınız tarım ve kültür haberlerini düzenli olarak almak için aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi yazın ve gönder butonuna tıklayın; tarlasera e-bülten adresinize gelsin!

En Çok Okunanlar

Gübreye ÖTV şoku! Karar ne getirecek?

Gübreye ÖTV şoku! Karar ne getirecek?

İz element içeren gübreler için ÖTV uygulanmasını öngören karar bitki besleme firmalarını ve üreticileri zor durumda bırakacak.

Sınırlar kalktı, bir köyün kaderi böyle değişti

Sınırlar kalktı, bir köyün kaderi böyle değişti

Yozgat’ta tarım arazileri arasındaki sınırları kaldırıp ortak üretim yapan üreticiler bölgede tarımı yeniden cazip kılmayı başardı.

Bu harita domatesin sırrını ortaya dökecek

Bu harita domatesin sırrını ortaya dökecek

Meyvelerin olgunlaşma sürecinde gen haritasındaki değişimleri görüntüleyen Domates İfade Atlası, bitki ıslahçıları için pek çok sorunun yanıtını içinde taşıyor.

Kurunun yanında yaş da çözüm istiyor

Kurunun yanında yaş da çözüm istiyor

İlkokul ve anaokulunda kuru üzüm dağıtımı için karar alındı, ancak üreticiler geleceği daha net görebilmek istiyor. Konuların başında rakı sanayisi, taban fiyatları ve kaçak üzüm sorunu geliyor.

tarlasera Nisan sayısı çıktı!

tarlasera Nisan sayısı çıktı!

Tarımda entegre mücadeleyi Kapak Konusuna taşıyan tarlasera, tarlasera çocuk’un yeni sayısını da küçük okurlarına hediye ediyor.